حقوق سئوکار

  • 1397/02/04
  • 1614

در مقالات گذشته در مورد حقوق برنامه نویس پایتون به صورت کامل صحبت کردیم. با توجه به استقبال گسترده همراهان آقای کدنویس، و درخواست مکرر به اعلام حقوق سئوکار، تصمیم گرفتیم میزان حقوق دریافتی یک سئوکار مبتدی و میزان حقوق دریافتی یک سئوکار حرفه ای را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید تا به صورت کامل یکی از مهمترین موضوعاتی که حقوق دریافتی سئوکاران می باشد را بررسی کنیم.

حقوق سئوکار

سئوکار کیست؟

اول از هرچیز دیگری باید این مورد را بررسی کنیم که به چه شخصی سئوکار می گویند. سئوکار به شخصی می گویند که توانایی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو و چندین کلمه موفق در نتایج گوگل داشته باشد. علاوه بر اینها، شخص سئوکار باید به صورت مداوم خود را با الگوریتم های موتور های جستجو بروز نماید. سئوکاری که بروز نباشد، بجای سودی که قرار است به شما برساند، می تواند یک خطر بزرگ برای شما باشد. سئوکاران به دو دسته تقسیم می شوند. سئوکار کلاه سفید و سئوکار کلاه سیاده. چه تفاوتی بین سئوکار کلاه سفید و کلاه سیاه وجود دارد.

سئوکار کلاه سفید کیست؟

سئوکار کلاه سفید شخصی می باشد که بدون کوچکترین تقلبی و با استفاده از تکنیک های مورد علاقه موتور های جستجو کمک به بهبود وضعیت در نتایج موتور های جستجو می نماید. سئوکار کلاه سفید به هیچ عنوان برخلاف میل موتور های جستجو عمل نمی کند و همواره خود را با الگوریتم های موتور های جستجو بروز نگه میدارد.

سئوکار کلاه سیاه کیست؟

سئوکار کلاه سیاه برخلاف سئوکار کلاه سفید عمل می کند. سئوکارکلاه سیاه با استفاده از تکنیک های غیر قانونی از جمله خرید بک لینک انبوه بی کیفیت، سایت شما را در عرض مدت کمی به نتایج بالای جستجو می آورد. این شخص با استفاده از تکنیک های خود، بزرگترین آسیب های ممکن را به شما می زد که در آینده به هیچ عنوان نمی توان آنها را جبران کرد.

میزان حقوق سئوکار:

همانطور که در مقالات گذشته گفته شد، حقوق یک شخص با توجه به میزان مهارت و تجربه خودش مشخص می شود اما برای مثال حقوق سئو کار تازه کار و بدون سابقه کار، می تواند حقوق وزارت کار(مطابق با حقوق روز تعیین شده از سوی وزارت کار) را دریافت نماید اما این به شرطی می باشد شخص تازه کار به صورت کامل به تکنیک های سئو تسلط داشته باشد و بتواند یک سایت را از پایه و از صفر سئو کند. حقوق سئوکار حرفه ای به راحتی حقوق یک سئوکار تازه کار و کارآموز محاسبه نمی شود. سئو یکی از پر درآمد ترین شغل های حال حاضر می باشد دلیل آن هم این است که افراد سئوکار به کسب و کار شما رونق می دهند و این یکی از دلایلی می باشد که کارفرمایان به پرداخت مبالغ سنگین به سئوکاران راغب می نماید. حقوق یک سئوکار حرفه ای بین 2 میلیون تا 8 میلیون گزارش شده است که این اعداد می تواند با توجه به شهر و بزرگی شغل و سختی کلمه کلیدی متغیر باشد.

آموزش سئو

تیم آموزش آقای کدنویس با تجربه بیش از 5 سال به صورت حرفه ای در زمینه سئو، آمادگی پرورش نیروی متخصص برای ورود به بازارکار سئو را به صورت حضوری، آنلاین و ... را دارد. در صورت تمایل می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02144247591 تماس حاصل نمایید.


دیدگاه کاربران
نظر خود را ارسال کنید

تبلیغات شگفت انگیز

عضویت در آقای کدنویس

عضویت

با عضویت در سایت آقای کدنویس، از آخرین اخبار مرتبط با برنامه نویسی، تخفیف ویژه اعضا و ... با خبر شوید. همچنین از امکانات ویژه اعضا نیز برخوردار شوید.

عضویت

سفارش پروژه

سفارش پروژه
  • طراحی سایت
  • اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار ویندوز
  • سئو
سفارش پروژه

خدمات سئو

خرید بک لینک

اگر تمایل برای بهبود وضعیت سایت خود در نتایج موتور های جستجو را دارید، همین حالا کلیک کنید...

خدمات سئو