حقوق برنامه نویس پایتون

  • 1397/02/03
  • 3516

در مقالات گذشته در مورد مدت زمان یادگیری css و مدت زمان یادگیری html به صورت کامل صحبت کردیم. در این مقاله و مقالات آینده قصد بررسی حقوق برنامه نویسان با توجه به زبان برنامه نویسی را داریم. موضوع این مقاله حقوق برنامه نویس پایتون می باشد. با ما همراه باشید تا به صورت کامل حقوق برنامه نویس پایتون را مورد بررسی قرار دهیم. اگر هنوز برنامه نویسی را شروع نکرده اید و با مطالعه مقالات متفاوت سردرگم شده اید، پبشنهاد می شود مقاله برنامه نویسی را از کجا شروع کنم و بهترین زبان برنامه نویسی برای بازار کار ایران را مطالعه نمایید.

حقوق برنامه نویس پایتون

میزان محبوبیت پایتون در ایران:

شاید برای هر برنامه نویسی این سوال پیش آمده باشد که زبان برنامه نویسی ای که در حال یادگیری و کار با آن هستم چه میزان محبوبیت دارد و چه مقدار پروژه می توانم بگیرم. در مورد پایتون باید بگم که هنوز زبان قدرتمند برنامه نویسی پایتون در ایران جایگاه اصلی و مناسب خود را پیدا نکرده است. در حال حاضر با توجه به اینکه زبان پایتون یک زبان چندسکویی می باشد، متاسفانه نتوانسته است کارفرماها را جذب خود کند. زبان پایتون برنامه نویسان حرفه ای کمی در ایران دارد و اگر شما بتوانید به این زبان تسلط کامل پیدا کنید، حقوق مناسب و قابل قبولی می توانید به صورت ماهانه دریافت کنید. همانطور که اشاره شد، زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان برنامه نویسی چندسکویی می باشد یعنی می توانید با استفاده از پایتون، برای وب، موبایل و ... برنامه بنویسید.

حقوق برنامه نویس پایتون:

بعد ازصحبت در مورد زبان برنامه نویسی پایتون، نوبت به بررسی حقوق یک برنامه نویس پایتون می باشد. قبل از هرچیزی باید اینو بگم که همه چی به میزان تسلط شما دارد. در تمامی زبان های برنامه نویسی این موضوع یکسان می باشد؛ پس برای آنکه بتوانید حقوق خوبی بگیرید باید به پایتون به صورت کامل مسلط باشید.
عوامل متعددی در میزان حقوق دریافتی برنامه نویس پایتون تاثیر گذار می باشد که مهمترین آنها: میزان تسلط شما به برنامه نویسی پایتون، محل کار، میزان تحصیلات، سابقه کاری و پست سازمانی می باشد.
سابقه کار و پست سازمانی و تسلط شما به پایتون تاثیر بسیار بسیاز زیادی در میزان حقوق دریافتی برنامه نویس پایتون دارند. برای مثال شما به عنوان یک کارمند ساده برنامه نویسی وارد یک شرکت برنامه نویسی می شوید، حقوق دریافتی ماهیانه شما یه چیزی بین 1 و نیم میلیون الی 2 و نیم میلیون تومان می باشد. حال اگر شما به عنوان یک مدیر پروژه وارد همان شرکت می شدید، حقوق تقریبا ماهیانه 5 میلیون تومان دریافت خواهید نمود.
طبق آمار به دست آمده حقوق یک برنامه نویس پایتون چیزی بین 1 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان می باشد که عوامل ذکر شده تعیین کننده حقوق مناسب شما خواهند بود.


دیدگاه کاربران
نظر خود را ارسال کنید

تبلیغات شگفت انگیز

عضویت در آقای کدنویس

عضویت

با عضویت در سایت آقای کدنویس، از آخرین اخبار مرتبط با برنامه نویسی، تخفیف ویژه اعضا و ... با خبر شوید. همچنین از امکانات ویژه اعضا نیز برخوردار شوید.

عضویت

سفارش پروژه

سفارش پروژه
  • طراحی سایت
  • اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار ویندوز
  • سئو
سفارش پروژه

خدمات سئو

خرید بک لینک

اگر تمایل برای بهبود وضعیت سایت خود در نتایج موتور های جستجو را دارید، همین حالا کلیک کنید...

خدمات سئو