مدت زمان یادگیری Php

  • 1397/01/22
  • 1802

در مقالات گذشته در مورد مدت زمان یادگیری html، مدت زمان یادگیری css و مدت زمان یادگیری js صحبت کردیم. مقالات گذشته مورد استقبال کاربران قرار گرفت که مارا علاقه مند به بررسی مدت زمان یادگیری سایر زبان ها نمود. در این مقاله قصد بررسی مدت زمان یادگیری php را خواهیم داشت. در صورتی که هنوز برنامه نویسی را شروع نکرده اید و علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی هستید، پیشنهاد می شود مقاله شروع برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

مدت زمان یادگیری php

پیشنهاد ما این است که قبل از آموختن هر چیز هدف خود رامشخص کنید و سپس به شناختن ابعاد مختلف آن چیز پرداخته و بررسی کنید که آیا اهداف شما را محقق میکند یا خیر .هدف این مقاله تخمین مدت زمان لازم برای فراگیری زبان php است.پس بهتر است ابتدا با این زبان آشنا شده و کاربرد آن را بهتر بشناسیم.

Php:

 زبان Php یک زبان  اسکریپتی open source سمت سرور است که با html ادغام شده و کدهای آن توسط سرور تفسیر میشود و در غالب کدهای html و روشهای دیگر توسط کاربر قابل مشاهده خواهد بود.از طریق زبان php میتوان سایتهای دینامیک طراحی کرد که مانند نرم افزارهای desktop با کاربر در تعامل است و قابلیتهای خرید آنلاین,جستجو,ایجاد بانک اطلاعاتی,گالری عکس و... را در دسترس کاربر قرار میدهد.متداول ترین بانک اطلاعاتی که در این زبان از آن استفاده میشود زبان mysql است.

در آموختن هر زبان برنامه نویسی ملاکهایی همواره مورد توجه است.تسلط به روال الگوریتم و فلوچارت,ریاضیات,زبان انگلیسی و صبر و علاقه اجزای جدانشدنی آموختن هر زبان برنامه نویسی است.

برای آموختن زبان php لازم است که آشنایی مختصری با html,css و javascript داشته باشید.پس لازمه آموختن زبان php یادگیری ۴ زبان دیگر یعنی html,css,javascript و mysql است.

مدت زمان یادگیری Php:

یادگیری زبان php اصولا در سه سطح مقدماتی,متوسطه وپیشرفته صورت میگیرد.در سطح مقدماتی تنها با مقدمات این زبان آشنا خواهید شد.در سطح متوسطه خواهید توانست برنامه های کوچکی بنویسید و برنامه نوشته شده را تا حدودی ویرایش کنید.در نهایت در سطح پیشرفته جریان به کلی تغییر خواهد کرد و خواهید دید که توسط این زبان چه نتایج شگفت انگیزی را خلق خواهید کرد.

اصولا در یادگیری زبان های مختلف تمرین و تکرار از اهمیت بالاتری نسب به آموزش برخوردار است.به شکل دقیق تر در سطح مقدماتی اگر ۱۰ ساعت آموزش مورد نیاز باشد حداقل ۷۰ تا ۸۰ ساعت تمرین برای یادگیری بهتر و آزمون و خطا لازم است.همین طور در سطح متوسطه ۳۰ تا ۴۰ ساعت مربوط به آموزش و حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ ساعت به تمرین اختصاص می یابد.در سطح پیشرفته نیز حدود ۵۰ تا ۱۰۰ ساعت آموزش و تمرین نامحدود رمز موفقیت شما خواهد بود.

البته بایدبه این نکته توجه داشت که سطح هوش,علاقه و پشتکار شما در آموختن و تمرین میتواند تا حدود زیادی این زمانها را تغییر دهد.

توجه به این نکته ضروری است که ملاک شرایط سنی را در آموختن زبانهای برنامه نویسی نادیده بگیرید.زیرا افرادی با سن های ۵۰ تا ۶۰ سال دیده شده اند که با ورود به این عرصه توانسته اند مرزهای سنی را شکسته و به شکل قابل توجهی در این عرصه به موفقیت رسیده اند.


دیدگاه کاربران
نظر خود را ارسال کنید

تبلیغات شگفت انگیز

عضویت در آقای کدنویس

عضویت

با عضویت در سایت آقای کدنویس، از آخرین اخبار مرتبط با برنامه نویسی، تخفیف ویژه اعضا و ... با خبر شوید. همچنین از امکانات ویژه اعضا نیز برخوردار شوید.

عضویت

سفارش پروژه

سفارش پروژه
  • طراحی سایت
  • اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار ویندوز
  • سئو
سفارش پروژه

خدمات سئو

خرید بک لینک

اگر تمایل برای بهبود وضعیت سایت خود در نتایج موتور های جستجو را دارید، همین حالا کلیک کنید...

خدمات سئو