مدت زمان یادگیری CSS

  • 1397/01/20
  • 995

در مقالات گذشته به بررسی مدت زمان یادگیری html پرداختیم. در این مقاله قصد بررسی مدت زمان یادگیری CSS خواهیم پرداخت. علاوه بر بررسی مدت زمان یادگیری سی اس اس، CSS را نیز به صورت مختصر بررسی می نماییم. در صورتی آشنایی با برنامه نویسی ندارید و قصد شروع برنامه نویسی را دارید، پیشنهاد می شود مقاله شروع برنامه نویسی را مطالعه نمایید.

موارد بسیار زیادی در یادگیری برنامه نویسی تاثیر گذار هستند که مهمترین آنها، میزان ضریب هوشی، انگیزه، قدرت یادگیری، مدت زمانی که برای تمرین اختصاص می دهید و ... . هر چه شما زمان بیشتری را صرف یادگیری و تمرین کنید، در مدت زمان کمتری به آن زبان تسلط پیدا می کنید. در صورتی که فقط برای یادگیری زمان بگذارید و زمانی را صرف تمرین نکنید، به هیچ عنوان نمی توانید به آن زبان مسلط شوید. یادگیری زبان برنامه نویسی بدون تمرین، به هیچ وجه نمی تواند به شما کمک کند تا بتوانید برنامه مورد نظر خود را پیاده سازی کنید. آموزش برنامه نویسی باید در کنار تمرین باشد، پس به هیچ عنوان تمرین را فراموش نکنید.

یادگیری CSS:

قبل از اینکه در مورد یادگیری CSS صحبت کنیم،بهتر است در مورد خود سی اس اس توضیحاتی را بدهیم. در مقالات گذشته گفته شد که html چیست و از آن برای طراحی المان های صفحات وب استفاده می شود. حال این سوال پیش می آید که CSS چیست؟ CSS مخفف  Cascading Style Sheets می باشد که به شما به عنوان یک طراح وب کمک می کند تا به عناصر موجود در صفحات وب دسترسی داشته و به آن ها رنگ و حالت های مورد نظر خود را بدهید.
برای یادگیری CSS شما بایستی با html آشنا بوده و آن تسلط داشته باشید. بدون تسلط به html به هیچ عنوان نمی توان CSS را شروع کرد.

مدت زمان یادگیری CSS:

پس از بررسی سی اس اس، حال نوبت به بررسی مدت زمان یادگیری CSS می باشد. مدت زمان یادگیری CSS با توجه به میزان انگیزه و علاقه شما به یادگیری CSS می باشد. مدت زمان یادگیری سی اس اس برای یک شخص با هوش و انگیزه معمولی، حدود یک ماه می باشد. شما بایستی حدود 15 الی 20 ساعت آموزش ببینید و تقریبا 100 ساعت تمرین داشته باشید. حال شخصی روزانه 2 ساعت برای یادگیری و تمرین وقت می گذارد و شخصی تمام وقت خود را در روز صرف یادگیری CSS می نماید.اگر روزانه 3 ساعت وقت صرف یادگیری سی اس اس کنید، یعنی 1 ساعت آموزش و 2 ساعت تمرین، حداکثر در دو ماه به تمام تگ ها و تکنیک های CSS تسلط پیدا خواهید کرد. CSS نسبت به html بسیار وسیع تر می باشد و به همین دلیل نیازمند مدت زمان بیشتری نسبت به html برای یادگیری می باشد.


دیدگاه کاربران
نظر خود را ارسال کنید

تبلیغات شگفت انگیز

عضویت در آقای کدنویس

عضویت

با عضویت در سایت آقای کدنویس، از آخرین اخبار مرتبط با برنامه نویسی، تخفیف ویژه اعضا و ... با خبر شوید. همچنین از امکانات ویژه اعضا نیز برخوردار شوید.

عضویت

سفارش پروژه

سفارش پروژه
  • طراحی سایت
  • اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار ویندوز
  • سئو
سفارش پروژه

خدمات سئو

خرید بک لینک

اگر تمایل برای بهبود وضعیت سایت خود در نتایج موتور های جستجو را دارید، همین حالا کلیک کنید...

خدمات سئو