مدت زمان یادگیری html

  • 1397/01/15
  • 1080

یک سوالی که برای اکثر علاقه مندان به یادگیری برنامه نویسی و طراحی سایت پیش می آید، مدت زمان یادگیری آن می باشد. اگر علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی هستید، مقاله شروع برنامه نویسی و یا بهترین زبان برنامه نویسی را مطالعه نمایید. در این مقاله قصد بررسی مدت زمان یادگیری html را داریم. Html یک زبان برنامه نویسی نیست و در واقع به عنوان یه زبان نشانه گذاری به حساب می آید. در مقالات آینده به بررسی مدت زمان یادگیری برنامه نویسی و یادگیری زبان های متفاوت برنامه نویسی خواهیم پرداخت.

مدت زمان یادگیری html
عوامل متفاوتی در مدت زمان یادگیری HTML تاثیرگذار هستند که مهمترین آنها، اراده، ضریب هوشی و میزان علاقه به برنامه نویسی می باشد. آقای کدنویس به عنوان مرجع تخصصی آموزش برنامه نویسی قصد دارد تا با جذب علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی، آنها در مسیر درست یادگیری قرار دهد.

برای یادگیری HTML از کجا شروع کنیم؟

برای یادگیری html، شما نیاز به هیچ پیشنیازی ندارید. اچ تی ام ال در واقع زیر ساخت وب به حساب می آید. با استفاده از html، می توان صفحات وب را به صورت استاتیک طراحی نمود. اولین قدم شما، یادگیری خود html می باشد. برای یادگیری طراحی سایت و برنامه نویسی، بایستی به html مسلط شوید.

مدت زمان یادگیری html:

برخلاف تصورات بسیاری از علاقه مندان به برنامه نویسی، مدت زمان یادگیری اچ تی ام ال بسیار اندک می باشد زیرا همانطور که اشاره شد، html یک زبان برنامه نویسی نیست و یک زبان نشانه گذاری می باشد. html مخفف Hyper Text Markup Language به معنای "زبان نشانه گذاری ابرمتن" می باشد. html متشکل از چندین تگ می باشد که هر کدام دارای وظایف خاص خود می باشند و غیر از این تگ ها هیچ چیز دیگری وجود ندارد، پس لازم نیست 1 یا چندین ماه برای یادگیری html زمان صرف کنید.

Tag یا همان پرچسپ های زبان نشانه گذاری html، نحوه نمایش صفحات وب در مرورگر هارا مشخص می کنند.

حداقل زمان یادگیری html چیزی حدود 3 الی 5 ساعت و حداکثر زمان یادگیری html تقریبا 7 الی 10 ساعت می باشد. حال با توجه میزان انگیزه، علاقه و ضریب هوشی، بین 3 الی 10 ساعت می توان html را یاد گرفت. برای تسلط به html شما نیازمند تمرین می باشید. با تمرین حداقل 10 ساعت و حداکثر 50 ساعت به html کاملا مسلط خواهید شد. اگر روزانه 2 ساعت وقت برای یادگیری و تمرین وقت بگذارید یعنی 1 ساعت آموزش و 1 ساعت تمرین، در کمتر از 5 روز html را یاد می گیرید و تقریبا 10 الی 15 روز کاملا مسلط خواهید شد. اگر تمام وقت خود در روز را برای یادگیری html بگذارید، چیزی حدود 2 الی 3 روز زمان می برد تا کاملا به html تسلط پیدا کنید.


دیدگاه کاربران
نظر خود را ارسال کنید

تبلیغات شگفت انگیز

عضویت در آقای کدنویس

عضویت

با عضویت در سایت آقای کدنویس، از آخرین اخبار مرتبط با برنامه نویسی، تخفیف ویژه اعضا و ... با خبر شوید. همچنین از امکانات ویژه اعضا نیز برخوردار شوید.

عضویت

سفارش پروژه

سفارش پروژه
  • طراحی سایت
  • اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار ویندوز
  • سئو
سفارش پروژه

خدمات سئو

خرید بک لینک

اگر تمایل برای بهبود وضعیت سایت خود در نتایج موتور های جستجو را دارید، همین حالا کلیک کنید...

خدمات سئو