کلمه کلیدی مناسب

  • 1396/12/22
  • 1268

سئو کلمات کلیدی در واقع کلماتی می باشند که در متن شما تکرار شده که این امکان را برای مردم فراهم می کند که سایت و مقاله شما را با جستجو در موتور های جستجتو پیدا کنند. سایتی که برای موتور های جستجو بهینه سازی شده باشد، دقیقا به همان زبانی می باشند که جستجو کننده ها برای پیدا کردن سایت شما استفاده کرده اند می باشد. در واقع کلمات کلیدی، مهمترین بخش سئو سایت شما می باشند.

تاثیر کلمه کلیدی مناسب در سئو

در واقع انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای شما متناسب با جستجوی مشتریان شما، می تواند در جذب بهتر مشتریان تاثیر گذار باشد. به عنوان یک سئو کار، بایستی در نظر بگیرید که جستجو کنندگان، در مورد محصولات،خدمات، تخفیف ها و ... شما به چه صورتی فکر می کنند و با چه کلماتی به دنبال پیدا کردن سایت شما در نتایج جستجو های خود می باشند. بایستی برای انتخاب یک کلمه کلیدی، تمامی جوانب را در نظر بگیرید از جمله: سن مشتریان، جنسیت، میزان تحصیلات، سطح آشنایی با نحوه جستجو ... . با در نظر گرفتن موارد ذکر شده، شما می توانید از کلماتی به عنوان کلمه کلیدی خود استفاده که بتوانید بازار هدف را به دست آورده و همچنین میزان بازدید و محبوبیت خود را نزد موتور های جستجو بالا ببرید. پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب می تواند شما را در نتایج بهتری نسبت به رقیبان در جستجو ها نشان دهد.

اولین قدم در شروع سئو:

شاید بهترین کار در قدم اول سئو، پیدا کردن لیستی از کلمات کلیدی باشد که مرتبط با بازار هدف شما باشد. سرمایه گذاری مالی و زمانی، ارزش پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب را دارد، پس برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی، جستجو کنید تا بهترین ها را انتخاب کنید.

بهترین کلمات کلیدی را برای سئو انتخاب کنید:

کلماتی کلیدی ای را می توان گفت که بهترین کلمه کلیدی مورد نظر شما می باشند، که دارای شرایط زیر باشند:

  • برای اولین بار توسط شما انتخاب شده باشند،

  • به راحتی بتوانید آنها را به روزرسانی کنید و یا،

  • کلمات کلیدی با جستجوی بالا باشند که در واقع به عنوان یک کلمه پررقابت به حساب آیند.

سئو کلمات کلیدی، پیدا کردن کلمات کلیدی جدید، باید به عنوان اصلی ترین و مهمترین قسمت های سئو سایت شما باشد و هر روز به تعدا آنها اضافه شود تا بتوانید مقدار ورودی بیشتر در نتیجه فروش بیشتر به دست آورید. به جای استفاده از کلمات بسیار دشوار، از کلمات راحت تری استفاده کنید. کلمات راحت تر، کلماتی هستند که چند قسمتی باشند که در اصطلاح به آنها long-tailed keywords می گویند. برای مثال، به جای استفاده از کلمه مبلمان کلاسیک، که یکی از محصولات شما می باشد، از کلمه مثل فضاسازی اتاق پذیرایی با مبلمان کلاسیک استفاده کنید به دلیل آنکه، رقابت در کلمه مبلمان کلاسیک بسیار زیاد بوده و اگر شما یک شرکت کوچک یا یک استارتاپ باشید به راحتی نمی توانید در نتایج بالای جستجوگر ها قرار بگیرید.

با کلمات کلیدی قدیمی چه کار کنیم؟

 کلمات کلیدی نیز همانند سایر چیزها، بعد از گذشت زمان نیازبه تعمیرات دارند. کلمات کلیدی قدیمی خود را به روزرسانی کنید تا بتوانید مجددا از آن ها استفاد کنید. تمامی کلمات کلیدی که تا به حال از آن ها استفاده نموده اید، با ارزش هستند پس نباید به راحتی از آنها بگذرید زیرا هر کلمه کلیدی، می تواند انبوهی از بازدید کنندگان را به سمت سایت شما روانه کند. پس نتیجه می گیریم که باید حواسمان به تمامی کلمات کلیدی باشد و با به روزرسانی آنها، در نتایج بهتر موتور های جستجو قرار گیریم.

کلمات کلیدی متنوع انتخاب کنید:

کلمات کلیدی متنوع، خود یک کلمه کلیدی در مبحث سئو می باشند. کلمات کلیدی متنوع پیدا کنید، از ابزار های پیشنهاد کلمه کلیدی استفاده کنید تا بتوانید کلمات کلیدی متنوعی بیابید و فقط بر روی یک سری کلمات کلیدی تمرکز نکنید. هر چه کلمات کلیدی بیشتری پیدا کنید و به بهترین شکل از آن ها استفاده کنید، مطمئنن در نتایج بهتری از جستجو ها جای پیدا خواهید کرد.

برای کلمات کلیدی خود بک لینک بسازید:

بک لینک یکی از بهترین راه حل هایی هست که می تواند به شما کمک کند تا کلمات کلیدی خود را در نتایج بهتری نمایش دهید. بک لینک باید به درستی انتخاب شود، در صورتی که بک لینک بی کیفیت باشد، مطمئنن ضرر آن بیشتر از سودش خواهد بود.

بخوانید: بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی

آقای کدنویس، با در نظر گرفتن تمامی شرایطی که باید در هنگام خرید بک لینک به آن توجه نمود، سایت هایی را برای این کار آماده نموده است که در اصلاح به مزرعه بک لینک تبدیل نشده اند. تعداد کم و مشخصی در این سایت ها بک لینک قرار میگیرند که این یکی از مهمترین نکاتی می باشد که در هنگام خرید بک لینک باید به آن توجه نمود.


دیدگاه کاربران
نظر خود را ارسال کنید

تبلیغات شگفت انگیز

عضویت در آقای کدنویس

عضویت

با عضویت در سایت آقای کدنویس، از آخرین اخبار مرتبط با برنامه نویسی، تخفیف ویژه اعضا و ... با خبر شوید. همچنین از امکانات ویژه اعضا نیز برخوردار شوید.

عضویت

سفارش پروژه

سفارش پروژه
  • طراحی سایت
  • اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار ویندوز
  • سئو
سفارش پروژه

خدمات سئو

خرید بک لینک

اگر تمایل برای بهبود وضعیت سایت خود در نتایج موتور های جستجو را دارید، همین حالا کلیک کنید...

خدمات سئو