بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی در موتور های جستجو

  • 1396/12/21
  • 608

برای بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل، نیازمند یکسری دانش فنی و اطلاعات در مورد نحوه رفتار خزنده های گوگل می باشد. در این مقاله به نحوه بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل خواهیم پرداخت.

بهینه سازی جایگاه کلمات کلیدی

گوگل را تربیت کنید:

بله درست شنیدید، گوگل را تربیت کنید! یکی از مهمترین اقداماتی که نیاز دارید تا بتوانید کلمات خود را سئو کنید، ترتبیت کردن گوگل می باشد. برای تربیت کردن گوگل، باید طبق یه برنامه ریز دقیق، تولید محتوا منظم، بروزرسانی مداوم و ... بر روی سایت خود کار کنید. در صورتی که تمایل دارید صفحات شما با سرعت بیشتری ایندکس شوند، می توانید از لبک لینک های معتبر و با ارزش استفاده کنید.

بک لینک انبوه، دشمن سایت شما:

این کلمه بسیار شنیده می شود که با خرید بک لینک انبوه، به سرعت در نتایج بالای گوگل قرار بگیرید. پاسخی که میتوانم بدهم این است که با خرید بک لینک انبوه از سایت های ضعیف و بی کیفیت، به شدت در نتایج گوگل افت خواهید کرد و شاید گوگل شما را جریمه کند. حال برای خرید بک لینک به چه صورتی باید اقدام کنیم؟ این سوال ممکن است الان برای شما پیش آمده باشد که انتخاب یک لینک مناسب به چه صورتی است.

خرید بک لینک مناسب:

برای خرید بک لینک، باید به نکاتی توجه نمایید که شاید هیچگاه این نکات برای شما مهم نبوده باشند.

  • سایت اسپم نباشد

  • در روز چه تعداد صفحه در این سایت ایجاد می شود

  • ارزش دامنه این سایت چقدر است

  • میزان محبوبیت این سایت نزد گوگل چقدر است

حال به بررسی این موارد خواهیک پرداخت.

ابتدا وارد سایت moz.com شوید. به قسمت Backlink Research بروید وآدرس دامنه را در باکس جستجوی نام دامنه وارد کنید. در این بخش تقریبا بعضی از مواردی که به آن نیاز داریم نمایش داده می شود. DOMAIN AUTHORITY میزان ارزش دامنه را از 100 نمره نشان میدهد. PAGE AUTHORITY میزان ازرش صفحه ای که آدرس آن وارد شده است را نشان می دهد و SPAM SCORE نمره اسپم سایت را از 17 نمره نشان می دهد. هر چه نمره دامنه بالاتر و نمره اسپم پایین تر باشد، وضعیت سایت بهتر می باشد. دامنه ای که ارزش بالای 30 داشته باشد، می تواند یک سایت مناسب و عالی برای خرید بک لینک باشد. به عنوان مثال، سایت گروه صنعتی رامادر که توسط کارشناسان آقای کدنویس سئو شده می باشد، با استفاده بک لینک های مناسب و سایر ترفند های سئو، در تمامی کلمات مورد نظر سایت رامادر، در جایگاه یک تا سوم موتور جستجوی گوگل قرار دارد. با بررسی این سایت در moz.com متوجه می شویم این سایت بدون هیچ اسپمی بوده و در ارزش دامنه آن بسیار بالا می باشد که جزو برترین سایت های صنعتی در ایران می باشد.

سایت رامادر

دلیل اسپم نشدن این سایت، استفاده از بک لینک های مناسب و اسپم نشده می باشد. هر چه ارزش دامنه شما بالاتر باشد، می تواند ارزش صفحات شما را بیشتر کند که یکی از معیار های گوگل در نمایش جستجو ها می باشد.

سایت خود را برای کلمات بدون رقیب آماده کنید:

از کلماتی که هیچ سایتی در آن رقابت نمی کند نیز استفاده کنید. گاهی ممکن است کلماتی سرچ شوند که هیچگاه هیچ وب مستری به ذهنش آن کلمات خطور نکرده باشد و با جذب بازدید کنندگان آن کلمه، میزان بازدید خود را افزایش دهید. با افزایش ورودی از طریق موتور های جستجو، میزان محبوبیت سایت خود را در موتور های جستجو افزایش دهید.

بهنیه سازی سایت:

معنی بهینه سازی سایت میتواند در هر شرایط متفاوت باشد اما مهمترین آن بالا بردن سرعت لود سایت، تبدیل style ها و script ها به یک فایل، خارج کردن inlineStyle ها و ... می باشد.

از سرور مجازی استفاده کنید:

هاست های اشتراکی به دلیل آنکه بین چندین سایت منابع آن به اشتراک گذاشته می شوند، از سرعت قابل قبولی برخوردار نیستند، پس بهتر است از سرور های مجازی مناسب با ترافیک خود استفاده کنید.

در پایان برای دریافت خدمات سئو، خرید هاست و سرور مجازی می توانید با کارشناسان آقای کدنویس و یا با شماره 09012640206 تماس حاصل نمایید.


دیدگاه کاربران
نظر خود را ارسال کنید

تبلیغات شگفت انگیز

عضویت در آقای کدنویس

عضویت

با عضویت در سایت آقای کدنویس، از آخرین اخبار مرتبط با برنامه نویسی، تخفیف ویژه اعضا و ... با خبر شوید. همچنین از امکانات ویژه اعضا نیز برخوردار شوید.

عضویت

سفارش پروژه

سفارش پروژه
  • طراحی سایت
  • اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار ویندوز
  • سئو
سفارش پروژه

خدمات سئو

خرید بک لینک

اگر تمایل برای بهبود وضعیت سایت خود در نتایج موتور های جستجو را دارید، همین حالا کلیک کنید...

خدمات سئو